Ybiorniki żelbetowe AS-BUD AS-BUD Adam Spiżak, Radłów ul. Wiejska 3A, 63-440 Raszków 605 894 161 Zbiorniki żelbetowe zapuszczane AS-BUD

Zbiorniki żelbetowe

W ramach naszej oferty wykonujemy zbiorniki prefabrykowane żelbetowe monolityczne. Jako firma z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie możemy zagwarantować profesjonalne wykonanie usługi zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami naszych klientów. Proponujemy szeroką gamę skutecznych rozwiązań. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno zbiornik żelbetowy podziemny (zapuszczany), jak i nadziemny. Poradzimy sobie w każdej sytuacji. Realizujemy budowę zbiorniku żelbetowego monolitycznego nawet w trudnych warunkach gruntowo wodnych.

AS-BUD - firma z doświadczeniem w budowie zbiorników żelbetowych

Nasza firma zyskała zaufanie wielu przedsiębiorstw, dla których projektowaliśmy i tworzyliśmy zarówno mniejszy, jak i większy zbiornik żelbetowy prefabrykowany. Na swoim koncie posiadamy szereg różnorodnych realizacji. Naszym głównym obszarem działania jest Wielkopolska, jednak jesteśmy otwarci na współpracę i budowę na terenie całego kraju. Dzięki realizacji wielu projektów zbiorników żelbetowych prefabrykowanych na przestrzeni wielu lat zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą pozwoliło nam na zdobycie silnej pozycji na rynku. Obecnie posiadamy zarówno własne szalunki systemu WOLF oraz PERI, jak i swój sprzęt. Nasze wyposażenie umożliwia nam budowę m.in. zbiorników żelbetowych podziemnych 10m3 oraz 20m3.

Obok owalnych wariantów, w naszej ofercie znajdują się także zbiorniki żelbetowe prostokątne.zbiornik żelbetowy

Zobacz również:

Poznaj naszą firmę

co możemy ci zaoferować Od początku naszego istnienia na rynku dysponujemy sporym potencjałem, w postaci dobrze wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pracowniczej.

czytaj dalej

Zobacz nasze realizacje

zobacz nasze realizacje Aby potwierdzić swój profesjonalizm przedstawiamy Państwo szereg zrealizowanych przez nas projektów.czytaj dalej
scrollTop scrollBottom