Ybiorniki żelbetowe AS-BUD AS-BUD Adam Spiżak, Radłów ul. Wiejska 3A, 63-440 Raszków 605 894 161 Zbiorniki żelbetowe zapuszczane AS-BUD

Poznaj naszą firmę!

Firma „AS-BUD Adam Spiżak” z siedzibą w Radłowie k/Ostrowa Wielkopolskiego powstała w 2010 r.


Od początku naszego istnienia na rynku dysponujemy sporym potencjałem, w postaci dobrze wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pracowniczej, którą przejęliśmy po zlikwidowanej, aczkolwiek do końca cieszącej się uznaniem w branży, firmie BUDO-BAU Sp z o.o.

Jako wykonawca świadczymy usługi budowlane w zakresie budownictwa kubaturowego, przemysłowego, użyteczności publicznej oraz obiektów ochrony środowiska.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest projektowanie i wykonawstwo obiektów żelbetowych. Specjalizujemy się w wykonawstwie cylindrycznych zbiorników monolitycznych dla potrzeb różnych sektorów m.in. ochrony środowiska, rolnictwa i gospodarki komunalnej. Konstrukcje nasze mają zastosowanie w stacjach uzdatniania wody, oczyszczalniach wód deszczowych, oczyszczalniach ścieków, biogazowniach, zbiornikach przeciwpożarowych itp.

Na etapie projektowania współpracujemy z doświadczonymi konstruktorami. Projekty realizujemy, w zależności od potrzeby samodzielnie jako Główny Wykonawca lub we współpracy - jako Podwykonawca innych znanych firm. Staramy się zawsze działać kompleksowo, minimalizując zaangażowanie i czas Klientów.

Dodatkowym naszym atutem, obok profesjonalizmu i rzetelności, jest to, iż dysponujemy własnym sprzętem. Posiadamy własne szalunki systemu WOLF oraz PERI, które pozwalają nam na wykonywanie zbiorników o średnicy od 5,0 – 36,0m i pojemności od 30 - 7000 m3. Zalety stosowanych przez nas systemów szalunkowych to: krótki czas montażu, powtarzalność (brak elementów traconych), możliwość stopniowania średnicy wewnętrznej zbiornika, możliwość stopniowania grubości ścian oraz samonośność zewnętrznego i wewnętrznego płaszcza (bez potrzeby użycia kosztownych i trudnych do uszczelnienia łączników).

Swoje usługi dostosowujemy do potrzeb klientów, często podejmując się zadań nietypowych i bardzo skomplikowanych. Realizujemy budowy zbiorników w trudnych warunkach gruntowo-wodnych. W sytuacjach, kiedy niemożliwe jest odwodnienie terenu, wykonujemy zbiorniki metodą studniarską, z betonowaniem dna zbiornika pod wodą.


Zapraszamy do współpracy!


Zobacz również:

Co możemy zaoferować?

co możemy ci zaoferować W naszej ofercie znajdują się usługi z zakresu budownictwa kubaturowego, przemysłowego, użyteczności publicznej oraz obiektów ochrony środowiska.

czytaj dalej

Zobacz nasze realizacje

zobacz nasze realizacje Aby potwierdzić swój profesjonalizm przedstawiamy Państwo szereg zrealizowanych przez nas projektów.czytaj dalej
scrollTop scrollBottom