Zbiorniki żelbetowe AS-BUD AS-BUD Adam Spiżak, Radłów ul. Wiejska 3A, 63-440 Raszków 605 894 161 Zbiorniki żelbetowe zapuszczane AS-BUD

Poznaj naszą firmę!

Firma „AS-BUD Adam Spiżak” z siedzibą w Radłowie k/Ostrowa Wielkopolskiego powstała w 2010 r.


Od początku naszego istnienia na rynku dysponujemy sporym potencjałem, w postaci dobrze wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pracowniczej, którą przejęliśmy po zlikwidowanej, aczkolwiek do końca cieszącej się uznaniem w branży, firmie BUDO-BAU Sp z o.o.

Jako wykonawca świadczymy usługi budowlane w zakresie budownictwa kubaturowego, przemysłowego, użyteczności publicznej oraz obiektów ochrony środowiska.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest projektowanie i wykonawstwo obiektów żelbetowych. Specjalizujemy się w wykonawstwie cylindrycznych zbiorników monolitycznych dla potrzeb różnych sektorów m.in. ochrony środowiska, rolnictwa i gospodarki komunalnej. Konstrukcje nasze mają zastosowanie w stacjach uzdatniania wody, oczyszczalniach wód deszczowych, oczyszczalniach ścieków, biogazowniach, zbiornikach przeciwpożarowych itp.

Na etapie projektowania współpracujemy z doświadczonymi konstruktorami. Projekty realizujemy, w zależności od potrzeby samodzielnie jako Główny Wykonawca lub we współpracy - jako Podwykonawca innych znanych firm. Staramy się zawsze działać kompleksowo, minimalizując zaangażowanie i czas Klientów.

Dodatkowym naszym atutem, obok profesjonalizmu i rzetelności, jest to, iż dysponujemy własnym sprzętem. Posiadamy własne szalunki systemu WOLF oraz PERI, które pozwalają nam na wykonywanie zbiorników o średnicy od 5,0 – 36,0m i pojemności od 30 - 7000 m3. Zalety stosowanych przez nas systemów szalunkowych to: krótki czas montażu, powtarzalność (brak elementów traconych), możliwość stopniowania średnicy wewnętrznej zbiornika, możliwość stopniowania grubości ścian oraz samonośność zewnętrznego i wewnętrznego płaszcza (bez potrzeby użycia kosztownych i trudnych do uszczelnienia łączników).

Swoje usługi dostosowujemy do potrzeb klientów, często podejmując się zadań nietypowych i bardzo skomplikowanych. Realizujemy budowy zbiorników w trudnych warunkach gruntowo-wodnych. W sytuacjach, kiedy niemożliwe jest odwodnienie terenu, wykonujemy zbiorniki metodą studniarską, z betonowaniem dna zbiornika pod wodą.


Zapraszamy do współpracy!


Zobacz również:

Co możemy zaoferować?

co możemy ci zaoferować W naszej ofercie znajdują się usługi z zakresu budownictwa kubaturowego, przemysłowego, użyteczności publicznej oraz obiektów ochrony środowiska.

czytaj dalej

Zobacz nasze realizacje

zobacz nasze realizacje Aby potwierdzić swój profesjonalizm przedstawiamy Państwo szereg zrealizowanych przez nas projektów.czytaj dalej